page contents
top of page

3D ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ DUVAR KAĞITLARI

3D Estetik Ve Güzellik Merkezi Duvar Kağıtları

Güngen Estetik Merkezinde uygulanan duvar kağıtları 3D özelliğiyle sizelere en göz alıcı görnümü sunmakta duvka.com farkıyla.

Yaşam ve çalışma alanlarımızda dekorasyon denince akla ilk gelenlerden biride duvarlarımızdır. Duvarlarımızda ise ilk akla gelen elbette 3D Duvar Kağıtlarıdır. Yeni nesil duvar kağıtlarında fark diğer hazır duvar kağıtları gibi değildir. 3D Estetik Ve Güzellik Merkezi Duvar Kağıtlarındaki fark önce duvar ölçünüzü en ve boy olarak aldıktan sonra sitemizde zevkinize uygun yüzlerce çeşit modellerden seçip Editörümüz Mustafa Bey'e +90 532 676 33 82 nolu telefona Whatsapp üzerinden atarak yardım isteyebilrsiniz. 3D Duvar Kağıtları için Mustafa beyden gece 23.00'a kadar bilgi ve destek alabilirsiniz.

3D Estetik Ve Güzellik Merkezi Duvar Kağıtları

Estetik merkezlerinizde duvarlarınıza komple kaplayacak şekilde 3D Duvar Posterleri.


Hazır duvar kağıtlarında duvarınız örnek 10 m2 ise siz mutlaka 15 m2 almanız

gerekir rulo olarak hesaplı gözüksede desenlerin tutması için kaydırarak yapıştırılmaktadır. Buda daha fazla m2 duvar kağıt almanız gerekmektedir. Bizim kişiye özel ölçülerde ürettiğimiz duvar kağıtlarında ise: en ve boydan 5 cm fazlalık vermek yeterlidir ve fazlalıklar yapıştırıldıktan sonra spatula üzeri falçata ile kesilebilmektedir.
Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page